Co je první věc, kterou musíte vyřešit před koupí nemovitosti?

20.6. 2017 ondrej.jilek2@gmail.com 767x
Klikněte pro odběr novinek z blogu

 

Prvním impulsem je jistě touha bydlet ve vlastním, v jiné lokalitě, nebo se třeba přestěhovat do většího. Sednete za počítač a začnete prohlížet nabídky a inzeráty z realitních serverů. Je to přirozené. Možná se Vám něco zalíbí, možná si dokonce domluvíte prohlídku a na nemovitost, která Vás zaujala, se zajdete podívat. Co by však měla být úplně první věc, nad kterou se zamyslíte a následně případně zkonzultujete s odborníkem?

Možná už jste to odhalili. Samozřejmě to není nic jiného než: ,,Mám na to peníze?“ Pokud máte dostatečnou hotovost, ani již nemusíte číst dál. Budou zde totiž rady hlavně pro ty, kteří mají svých prostředků pouze část, nebo nemají žádné.
Podle mého názoru by totiž zájemce mající snahu najít vhodné nové bydlení měl nejdříve přesně vědět, co si může dovolit. Není nic jednoduššího, než se spojit s hypotečním specialistou, který Vám odhalí přesnou výši hypotečního úvěru, na který dosáhnete. Nastává tedy další otázka: ,,Kdo je ten pravý poradce?“

Pokud tuto otázku položíte mně, nebo komukoli z našeho brněnského ERA Pointu, uslyšíte jedno jméno. Ing. Tomáš Polách – hypoteční specialista Partners a jeho tým. Dokáží Vám poradit nejen při výběru vhodného hypotečního úvěru, u kterého máte díky síle společnosti na trhu a sjednaným benefitům s bankovními domy garanci nejvýhodnějšího produktu, ale poradí i v jiných odvětví Vašich osobních financí, aby se pro Vás hypoteční úvěr stal méně náročným.

Chcete se dozvědět více? Neváhejte se na mě obrátit.
Vysvětlím Vám možnou spolupráci s realitním makléřem při hledání nového bydlení a také dohodnu konzultaci s finančním specialistou.

Bydlete lépe!

Ondřej Jílek
Váš realitní makléř

 

 

Klikněte pro odběr novinek z blogu

 

Chcete se na něco zeptat? Klidně mi napište.

Můžeme si psát, telefonovat, nebo se sejít u kávy. Zvu Vás. Vždy Vám rád poradím.

Maximálně 2x do měsíce Vám zašlu novinky ze světa realit. Více se dozvíte v Zásadách ochrany osobních údajů.
Klient je na prvním místě.
Chcete se také stát spokojeným klientem?
Nechcete, aby Vám něco uniklo?

Přihlašte si odběr tohoto realitního blogu a již Vám žádný článek neunikne.

Maximálně 2x do měsíce Vám zašlu novinky ze světa realit. Více se dozvíte v Zásadách ochrany osobních údajů.
Komentáře