Prodej rodinného domu v centru Mikulova,
ul. Husova

3D sken k dispozici

projděte si nemovitost ještě před osobním setkání na detailní 3D prohlídce, ke stažení zde

Nemovitost s potenciálem

kavárna, ubytování, obchod, zjišťovali jsme, jak je možné tento objekt stavebně upravit

Turistická trasa

nedaleko náměstí, pod zámeckou hradbou, v místě velké koncentrace turistů, centrum obce

0
,- Kč
kupní cena včetně provize RK

Foto a video galerie

Popis nemovitosti

0
užitná plocha místností
0
plocha pozemku

Mikulov na Moravě, ulice Husova

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej rodinného domu v historickém centru města Mikulov, jedné z nejnavštěvovanějších turistických destinací u nás.

Původní rodinný dům z roku 1784 byl v 90. letech generálně zrekonstruován. Z původních konstrukcí zůstalo smíšené obvodové zdivo z kamene a cihel, skladba stropu a krov s krytinou. Půdní prostor je možné dále využít.

Výměnou prošla dřevěná kastlová okna, plynová přípojka, rozvody vody i kanalizace v plastu, zdivo bylo zbaveno starých omítek a nanesly se nové, rozvody elektřiny jsou v hliníku i mědi (hliník v chodbě, kuchyni, kotelně a toaletách), nově byly vylity podlahy s novou dlažbou. Dům je bez izolace proti zemní vlhkosti.

Ve sklepě je studna na stáhnutí vody o průměru 50 cm, zdivo je naprosto suché, krov je v dobrém stavu, stejně tak jako krytina, která je pravidelně kontrolována. Na přístavku ve dvoře (toalety, sklady) s rovnou střechou je před 3 lety nová střešní folie.

Dům je tedy napojen na všechny inženýrské sítě, je možné připojit internet kabelem. Vnitřní vybavení baru a kuchyně je ve vlastnictví současného provozovatele restaurace a není součástí prodeje.

Velkou výhodou je také soukromé vlastnictví pozemku před domem, který je po úpravě možné využít jako parkovací stání, či jako venkovní zahrádku ke gastroprovozu.

Navržená koncepce rekonstrukce je projednána se stavebním úřadem a především s odborem památkové péče, kterým byla schválena včetně provedení terasy. K dispozici je písemné konzultační stanovisko odboru památkové péče. Vhodné jsou i další možnosti rekonstrukce a úprav, všechny je však nutné probrat předem s úřady.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. K dispozici je také 3D sken interiéru celého domu, ze kterého si snadno uděláte konkrétní představu o stavu domu.

Vnitřní plocha místností

100 m²

Plocha pozemků

197 m²

Plocha zahrádky

41 m² vlastní zahrádky

Ohřev TUV a vytápění

plynový kotel, vhodné modernizovat

Inženýrské sítě

Obecní vodovod, kanalizace, plyn, internet

PENB

G, v současné době se zpracovává

Reálná 3D prohlídka nemovitosti

Pokud vlastníte 3D brýle, po spuštění prohlídky si je nasaďte a vychutnejte si nerušený zážitek 3D prohlídky - budoucnost je tady!

  • Je video moc rychlé a vy si chcete vše pořádně prohlédnout?
  • Chybí vám na fotkách určitý úhel, na který se chcete podívat?
  • Jste technicky založení a chcete vidět 3D model bytu?

Jedná se o opravdu detailní materiál a proto se prohlídka neobejde bez kontaktu na vás. Stačí však zadat jméno, příjmení, telefon a e-mail, na který Vám prohlídka dotazí.

Nezapomeňte prosím na ověření e-mailu. Stačí postupovat dle instrukcí, které Vám do schránky přijdou. Zkontrolujte také složku Hromadné či Spam, občas se e-mail umí zatoulat i tam.

Zaujala vás nabídka nemovitosti?

Kontaktujte mě a domluvíme se na osobní prohlídce!