Nabídka nemovitostí

Hledáte domov pro svou rodinu nebo investiční byt pro její zajištění? Rádi byste si postavili svůj vysněný dům na ideálním pozemku? Zde je má nabídka.

Pro zobrazení detailu inzerátu klikněte na úvodní fotografii.

RD 3+kk s apartmánem, 165 m², ul. Hrušovanská, Jevišovka

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
3.150.000,- Kč
K PRONÁJMU
17.900,- Kč

STAVEBNÍ POZEMEK, 1 406 m², Kuchařovice u Znojma

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
1.800.000,- Kč
K PRONÁJMU
7.500,- Kč

RD 3+kk, 128 m², ul. Chaloupky, Zlín - Louky

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
4.250.000,- Kč

BYT 4+kk, 137 m², ul. Vrchlického sad, Brno

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
12.990.000,- Kč

BYT 2+1+hostinský pokoj, 71 m², ul. Antonínská, Brno

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
4.990.000,- Kč

VŠE PRONAJATO - Nové byty 2+kk, ul.Husova, v samém centru Břeclavi

+ energie, provize
K PRONÁJMU
9.500,- Kč
NA PRODEJ
5.590.000,- Kč

RD 6+1, 147 m², s terasou, ul. Soběšická, Brno - Husovice

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
6.890.000,- Kč

REZERVACE - STAVEBNÍ POZEMEK 1320 m², Nové Bránice

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
1.850.000,- Kč

REZERVACE - BYT 1+kk, 33 m², ul. Konradova, Brno - Líšeň

+ energie, provize
K PRONÁJMU
9.500,- Kč
NA PRODEJ
Cena u jednotlivých parcel

REZERVACE - RD 3+1, 82 m², pozemek 961 m², Němčany

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
2.960.000,- Kč

Zahrada s chatkou a pergolou, 720 m², Moravské Bránice

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
350.000,- Kč

REZERVACE - BYT 4+1, 87 m², ul. Otakara Jeremiáše, Ostrava - Poruba

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
2.790.000,- Kč

REZERVACE - RD 2+1, 43 m², pozemek 269 m², Kobeřice u Brna

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
1.190.000,- Kč

REZERVACE - RD 6+1 245 m², pozemek 866 m², Ivančice u Brna

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ
5.590.000,- Kč

BYT 3+kk, 93 m², s pozemkem 300 m², Stará Břeclav

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ (NEPLATÍ SE DAŇ Z NABYTÍ)
4.490.000,- Kč

BYT 3+kk, 99 m², Stará Břeclav

cena včetně provize a právních služeb
NA PRODEJ (NEPLATÍ SE DAŇ Z NABYTÍ)
4.490.000,- Kč
Ondra nám nabídl pomoc při hledání bytu pro koupi za kterou jsme moc rádi, každou chvíli posílal nové nabídky a i přes to, že jsme nakonec našli byt v soukromé inzerci, tak zařídil vše potřebné. Z části nahradil i našeho finančního poradce a vyřizoval věci i za něj-za to mu patří velké DÍKY, protože jinak by se to asi protáhlo na delší dobu. Komunikoval jak s náma, tak s prodávajícím a o všem nás náležitě informoval. Je velmi ochotný a jeho práce ho zdá se baví a to je důležité. Určitě ho doporučíme ostatním, a kdyby jsme někdy v budoucnu potřebovali, tak se obrátíme právě na něj. Doporučujeme!
Tereza Protivínskázdravotní sestra
Hledání nájemníků do našeho bytu proběhlo díky panu Jílkovi velmi rychle a bezproblémově. Vytvořil krásnou prezentaci bytu, zajistil prohlídky se zájemci, byl perfektně připraven na všechny schůzky při podpisu smlouvy i předání bytu. Veškeré kroky s námi průběžně konzultoval. Oceňuji vstřícný, přátelský a především profesionální přístup. Ještě jednou děkujeme!
Barbora Šlofovázaměstnanec
Na pana Jílka jsem se obrátila ve chvíli, kdy jsem se rozhodla koupit nemovitost a zjistila jsem, že jednání s prodávající stranou neprobíhá docela jednoduše a že to pravděpodobně sama nezvládnu. Na internetu jsem vlastně náhodou narazila na jejich stránky. Po telefonickém rozhovoru jsme se domluvili, že mi s koupí pomůže. Díky spolupráci s panem Jílkem a jeho kolegy se podařilo vše nakonec dovést do zdárného konce a jsem velmi ráda, že takoví lidé v realitním trhu existují. Dokázal mi poradit s legislativní, právní i finanční stránkou, byl osobně přítomen všech důležitých jednání se stranou prodávající. Dopředu mi vysvětlil, jak bude vše probíhat, prostě jsem měla všechny potřebné informace. Řekla jsem mu to už několikrát a znovu to zopakuji. Myslím si, že nebýt jeho, sama bych koupi nezvládla. Chci mu tímto moc poděkovat a popřát mnoho úspěchů v další činnosti.🍀
Ivana Holanováúčetní
Ohromný člověk, který své práci rozumí, myslím, že je mu zároveň i koníčkem. Velmi dobrá spolupráce, lepšího by jste asi nenašli. Ač mladý velmi šikovný, snaživý a velmi komunikativní. Kdybych jej měla hodnotit dala bych mu milion bodů z možného milionu. Všem vřele doporučuji.
Eva Michalicovádůchodkyně
Ondra, to je profík. Má znalosti a velký přehled na realitním trhu. Poradí jak po stránce stavební, tak i právní. Vyzná se ve smluvní dokumentaci a doporučí korekci smluv, která vám pomůže pro hladší proces ať při nákupu, tak při prodeji nemovitosti. Než jsme narazili na Ondřeje, tak jsme kupovali družstevní byt, u kterého se vyskytly nemalé problémy. Předchozí jednání realitního makléře bylo nekorektní a právně nepříliš v pořádku. Ondra nám ušetřil jak nervy, tak peníze v řádu statisíců. Vzhledem k vyřešení těchto veškerých problémů, které trvaly asi 3 měsíce a Ondra byl celou dobu nápomocen jsme se rozhodli řešit naše první bydlení pomocí jeho služeb. Jeho profesionální přístup a znalosti, kterýma Ondra disponuje, patří mezi jedničky v oboru. Kdokoli, kdykoliv bude řešit nemovitosti, ať se obrátí na něho. S čistým svědomím ho budeme doporučovat!!
Michal Papiernikzaměstnanec banky
Moc děkuji Ondrovi za profesionální přístup. Při koupi nemovitosti mi byl nápomocen ve všech směrech. Už při prohlídce bytu po stavební stránce, až po veškeré vyřízení s bankou a paní realitní makléřkou ze strany prodávajícího. Přes mou 3 týdenní dovolenou vyřídil vše potřebné bez jakékoliv mé iniciativy. Po 2 měsících předány klíče od bytu, aniž bych já osobně něco zařídila. Patří mu veliké DĚKUJI a snad jen říci: "Není realitní makléř, jako makléř " Spolupráce si velice vážím a pokud budu v budoucnu řešit nemovitost, s klidným srdcem můžu říct, že bych si nevybrala nikoho jiného :)
Tereza Blažkováprůvodčí
"Mohu Vás bez jakýchkoliv pochybností označit za skutečného profesionála na svém místě. K prodeji mé nemovitosti jste přistoupil s vysokou mírou profesionality, kterou jste doplnil korektním a vstřícným jednáním. Komunikace probíhala vždy velmi rychle, o všech krocích jsem byla dopředu informována. Kdyby byli všichni realitní makléři z poloviny tak precizní a zároveň lidští jako vy, nikdy by nebyla činnost realitních makléřů nikým odsuzována a zpochybňována. Mohu Vás s čistým svědomím všem jenom doporučit."
Lea Kapinusovázaměstnanec
Pan Jílek je zářný příklad toho, jak to vypadá,když někoho jeho práce opravdu baví. Vše velmi pěkně připravené a vždy ochotný vám vyjít vstříc. Mé OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ mu však patří za jeho charakter. Po velmi nepříjemné zkušenosti s jinou realitní kanceláří, nám se vším pomohl a na všechny mé telefonáty (a že jich nebylo málo) s ochotou odpovídal: "Nebojte, to vyřešíme." Bez jeho lidského přístupu jsme dnes mohli být úplně někde jinde. Tohle je člověk na svém místě. DĚKUJEME
Hana Placheckápodnikatelka
Pan Jílek nás přesvědčil o tom, že jsou mezi realitními makléři i profesionálové. Je jedním z mála, který se na prohlídku nemovitosti opravdu připravuje, zjistí si veškeré informace a nemovitostí Vás provede důkladně a seznámí Vás se všemi skutečnostmi. Komunikace je rychlá a veškeré jednání s ním na úrovni. Doporučuji!
Zita Dirbákováprojektová manažerka
Dobrý den, tak jsem se přihlásila k odběru newsletteru, ráda bych s Vámi zůstala v kontaktu, kdyby se situace změnila, případně Vás doporučit známým. Pro mne byla naše schůzka neméně inspirativní, jen škoda, že jsem se s Vámi nepotkala dřív. :) Vaše sebeprezentace mne zaujala a působila velmi příjemně, zároveň však profesionálně. Ať se Vám daří dobře, věřím, že s Vaším milým a profesionálním přístupem to půjde snadno.
Mgr. Kateřina Lipkováprojektová manažerka
Dobrý den, pane Jílku, chtěla jsem Vám poděkovat za nynější spolupráci a Váš ojedinělý a skvělý přístup ke klientům. Přeji Vám hezký den.
Irina Špundováprojektová manažerka
Přístup realitního makléře Ondřeje Jílka při prodeji rod. domu byl velice profesionální, přijel, nafotil, zpracoval skvělou prezentaci, zajišťoval prohlídky domu, můžu jen doporučit tuto realitní společnost. Ještě jednou velké poděkovaní.
Jiří Trňákzaměstnanec ostrahy
Děkuji Vám za vaši ochotu a vstřícnost. Prohlídka domečku byla velice příjemná. Po dlouhé době jsem cítila teplo domova. Škoda, že to nevyšlo. Přeji Vám spoustu prodaných domečků.
Blanka Čepkovázaměstnanec
S Ondřejem jsem byla se službami týkající se pronájmu bytu maximálně spokojena. Vstřícný, ochotný se zájmem o věc. Mohu jen doporučit :) Dávám 5 *.
Lenka Dvořáčkovápodnikatelka
Přístup realitního makléře Ondřeje Jílka byl při koupi bytu v Třebíči naprosto profesionální a můžu říct, že komunikace s realitní kanceláří je taktéž bezproblémová a včasná. Můžu tyto služby jen doporučit budoucím kupcům a prodávajícím nemovitostí!
Michal Černýpodnikatel, restauratér
Vstřícný a ochotný člověk, vynikající, rychlá domluva.
Martin Juchelkapodnikatel
Bezproblémová, rychlá a odborná domluva a spolupráce. Byt byl prodán velmi rychle za velmi pěknou cenu. Přijeli, nafotili, zpracovali skvělou prezentaci a zajistili prohlídky.
Ing. Justin Čermákvývojový technik

Nenašli jste, co jste hledali?

Kontaktujte mě a můžeme společnými silami najít přesně to, co Vám bude nejvíce vyhovovat.

Po vyplnění tohoto formuláře budu uchovávat Vaše osobní údaje pouze za účelem evidence poptávek. Na tomto základě Vás mohu přímo kontaktovat s konkrétní vhodnou nabídkou z oblasti realit.