Pronájem bytu 3+kk, 67 m²,
v nadstandardně zrekonstruované vilce,
s vlastním parkováním a se zahradou

Klidná lokalita blízko centra města, blízko na nádraží i náměstí

Nadstandardně zrekonstruovaný byt ve vilce o 3 bytech

Byt 3+kk s komorou i technickou místností, centrální jídelna

Parkování, zahrada, nízké náklady na provoz bytu

3D sken bytu k pronájmu, ul. K. H. Máchy

Nájemné21 000 Kč
Provize RKhradí nájemník
Energie a službyvoda, elektřina, plyn
Energie a služby celkem3 000 Kč
Konstrukce domucihlová
Podlaží2. NP
InternetZDARMA k nájmu
Užitná plocha67 m²
Ohřev TUVvlastní plynový kotel
Vytápěnívlastní plynový kotel
Parkovánív soukromém dvoře
Dispozice3+kk
Energetická náročnost budovyG, -- kWh/(m2 ·rok)
K nastěhováníihned

Popis nemovitosti

Realitní společnost IP Solution Real nabízí pronájem nadstandardního bytu o dispozici 3+kk a užitné ploše 67 m2, v  nově zrekonstruované vilce, na klidné ulici Karla Hynka Máchy v Břeclavi.

Bytová jednotka je přístupná ze společné domovní chodby po krátkém schodišti, sdílené s jedním dalším bytem. Po vstupu vás čeká šatna či komora, po levé straně dvě neprůchozí ložnice se západní orientací. Centrální místností je jídelna s kuchyňským koutem. Kuchyně je vybavena digestoří, indukční varnou deskou, pečící troubou, vestavnou lednicí, odděleným mrazákem a také myčkou nádobí. Na konci dispozice bytu se nachází koupelna s velkorysým sprchovým koutem se skleněnou zástěnou, nadstandardními obklady, elektrickým topným žebříkem a oddělenou toaletou.

V každém okně je instalována síť proti hmyzu a vnitřní žaluzie. Světla v ložnicích mají 2 režimy svícení - teplé večerní světlo, bílé dopolední svícení. To je dále doplněno samostatně ovládaným ledpáskem umístěným v drážce stropního podhledu pro vytvoření příjemné večerní atmosféry s tlumeným světlem.

Z technologií bytu nechybí klimatizační jednotka s funkcí topení i chlazení, od výrobce Daikin. Vodu ohřívá do zásobníku o objemu 100 l plynový kotel, které se také postará o ohřev média do podlahového vytápění, které je instalováno v celém bytě. Díky těmto nadstandardům jsou zajištěny velmi nízké náklady na provoz bytu. Každý byt v domě má samostatné počitadlo spotřeby vody, elektřiny i plynu.

Byt je k dispozici po dohodě, nejpozději 1.7. 2024. Hledáme dlouhodobého stabilního nájemníka. Parkování je možné v soukromém dvoře za domem pro 1 automobil. Dvůr je také možné využívat k trávení volného času. Pozemek je nepřístupný veřejnosti - bude pořízena posuvná brána s dálkovým otevíráním. Stejně tak je možné přijmout návštěvu brankou pro pěší, která je vybavena dálkovým otevíráním i kamerou s možností obousměrné komunikace.

Nájemné činí 21.000,- Kč měsíčně. Nad rámec nájmu se skládají zálohy na energie ve výši 3.000,- Kč. Internet je v ceně nájmu zdarma, včetně televizních programů.

V případě, že Vás byt zaujal mě neváhejte kontaktovat.

Pronajímatel je vždy oprávněn si vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.