Prodej rodinného domu 142 m2,
Kurdějov u Hustopečí

Pouze 20 minut autem od Brna, 5 minut od Hustopečí, vinařská lokalita

Krásný letní dům, možnost zbudování penzionu k pronájmu, parkování i bazén

Vícegenerační bydlení či pro početnou rodinu, zastřešené parkování

Po rekonstrukci, kvelbený sklep, 3 koupelny, vestavné skříně

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Fotogalerie zahrady a okolí domu

Fotogalerie interiéru domu

Celková cenaPRODÁNO
Poznámka k ceněvčetně provize RK
Konstrukce domucihlová
Velikost pozemku522 m2
Užitná plocha 1. NP52 m2
Užitná plocha 1. NP62 m2
Užitná plocha sklepa11 m2
Užitná plocha pergoly30 m2
Užitná plocha skladu17 m2
Dispozice domu4+1
Počet koupelen3
Typ domusamostatně stojící
Poloha domuklidná část obce
Vodaobecní i studniční
Topeníústřední plynové
PlynANO
Odpaddomácí ČOV
PENBG, zpracovává se

Popis nemovitosti

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej dvoupodlažního rodinného domu o dispozici 4+1 se třemi koupelnami, v obci Kurdějov, vzdálený 5 min od Hustopečí a pouze 20 minut autem od Brna.

Rodinný dům je přístupný z oploceného dvora s malou zahrádkou, se zastřešeným parkovacím stání a bazénem. Po vstupu do domu vás čeká krátká chodba s přístupem do kuchyně, zde je také vstup do vinného sklepa. Uprostřed prvního podlaží je první koupelna se sprchou a toaletou, na druhé straně pak jedna obytná místnost a schodiště do druhého podlaží.

Ve druhém podlaží je na každé straně schodiště samostatná ložnice s koupelnou. První z nich má místo na pračku, vanu a také plynový kotel, který vytápí a ohřívá vodu pro celou nemovitost. Druhá ložnice je dále rozdělena na místo na spaní a obytný prostor s televizí i vstupem na útulný balkon. V celé nemovitosti jsou velké vestavné skříně.

Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě, s vyjímkou kanalizace, která je v obci řešena domácími čističkami. Dále je pro závlahu i využití v domácnosti možné čerpat studniční vodu. K domu náleží také dřevník a sklad, přístupný ze dvora. Celý pozemek je řádně oplocen, manuální vjezdová brána má přípravu v podobě betonového základu a vývodu elektřiny na pojezdovou automatickou bránu.

V letních měsících také přijde vhod zapuštěný bazén s ohřevem. Obytný prostor v domě je pak možné pojmout jako plnohodnotné rodinné bydlení, či jako penzion, stejně tak k celoročnímu pronájmu. Okolí domu nabízí krásnou přírodu a sportovní i kulturní vyžití zaměřené na cyklostezky a pěší túry. Nabízí se zde především spousta vinic, prohlídky historických sklepů s řízenými degustacemi i soukromé večírky ve vinných sklepech či moderních luxusních vinařstvích.

Pokud Vás dům zaujal, neváhejte mě kontaktovat!

Reálná 3D prohlídka

Pokud vlastníte 3D brýle, po spuštění prohlídky si je nasaďte a vychutnejte si nerušený zážitek 3D prohlídky – budoucnost je tady!

  • Je video moc rychlé a vy si chcete vše pořádně prohlédnout?
  • Chybí vám na fotkách určitý úhel, na který se chcete podívat?
  • Jste technicky založení a chcete vidět 3D model nemovitosti?

Jedná se o opravdu detailní materiál a proto se prohlídka neobejde bez kontaktu na vás. Stačí však zadat jméno, příjmení, telefon a e-mail, na který Vám prohlídka dotazí.

Prodávající je vždy oprávněn si vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.