Prodej rekreačního pozemku,
3 247 m², Židlochovice

Klidná část obce, na konci zástavby, rekreační a sadařská oblast (slepá ulice)

Vhodné pro rekreační chatu do 25 m2, vinný sklep, turistické odpočivadlo

V dosahu - elektrická síť, přístup po nezpevněné komunikaci

Nyní k prodeji severní část pozemku 3 247 m2, možné přikoupit další 4 000 m2

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Celková cena1 396 210 Kč
Poznámka k ceněvčetně provize RK
Velikost pozemku3 247 m²
Možnosti zastavěníchata do 25 m2
VodaNE
KanalizaceNE
ElektřinaANO, možné přivést
Cena za 1 m²430 Kč

Popis pozemku

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji rekreační pozemek o velikosti 3 247 m², v obci Židlochovice u Brna.

Rekreační pozemek se sadem se nachází na konci zástavby ulice Komenského, v mírném jiho-západním svahu. Je přístupný po nezpevněné, ale dobře udržované obecní cestě. Lze na něj umístit chatu do 25 m2 zastavěné plochy, případně vinný sklep o stejné ploše nadzemní části (podzemní část není limitována).

Na pozemek je možné přivést elektrickou síť  po spodní části pozemku z ulice Komenského, se zřízením věcného břemene. Na pozemku je nyní neudržovaný meruňkový sad. Je zde také možné vysadit vinohrad (katastrálně je toto územní nazýváno Vinohrádky).

Pozemek o velikosti 3 247 m2 bude vyčleněn geometrickým plánem z parcely p. č. 2417/11 o celkové výměře 7 247 m2. V případě zájmu je také možné koupit parcelu jako celek. Obě parcely mají přístup po obecní komunikaci.

Židlochovice jsou město v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nacházejí se 18 km jižně od Brna, při ústí Litavy do Svratky. Žije zde přibližně 3 800 obyvatel. Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Do obchodního centra Olympia Brno se autem dostanete za 15 minut.

V případě Vašeho zájmu o pozemek mě neváhejte kontaktovat.

Moderní chata od společnosti Moduliving

Na pozemku je možné postavit rekreační objekt do 25 m2 zastavěné plochy. I do takto malého půdorysu je možné velmi dobře vměnstnat pěknou dispozici skromné rekreační chatky. Za tímto účelem jsme vytvořili vizualizaci modulové chatky, kterou Vám společnost Vyrábíme chaty.cz dodá na klíč.

Jejich chaty se vyznačují rychlým dodáním, kvalitním zpracováním a moderním designem, který je možné doplnit o prvky chytré domácnosti či vzdáleného ovládání. Ať už se jedná o Vaši vysněnou rekreační chatku, či objekt pro komerční využití, společnost Vyrábíme chaty.cz je tou pravou volbou.

Prodávající je vždy oprávněn si vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.