Prodej komerčního objektu,
ul. Julia Fučíka, Rýmařov - Edrovice

Turisticky oblíbená lokalita - apartmány, služby, či pronájem/ prodej bytů

Kvalitní dřevostavba od RD Rýmařov se zděným suterénem, skladem a garáží

2 hotové bytové jednotky + praktické komerční prostory vhodné k pronájmu

Možno začít okamžitě podnikat, případně zrekonstruovat či přestavět na byty

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Půdorysy podlaží (1. NP, 2. NP, podkroví)

Foto garáže a skladů v 1. NP

Návrh bytů (z komerčních prostor ve 2. NP)

Celková cenaNabídněte prosím
Poznámka k ceněvčetně provize RK
Konstrukce domuzděné 1. NP, dále dřevostavba
Velikost pozemku516 m²
Užitná plocha283 m²
Ostatní plochyparkování
Kolaudace r. 2000
Typ domuřadový
Poloha domuokrajová část obce
Vodaobecní
Topeníplyn. kotel - ústřední
Odpadobecní kanalizace
Elektřina230, 400 V
PENBtřída G - x kWh/(m2 ·rok)

Popis nemovitosti

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej komerčního objektu se dvěma zařízenými byty, na ul. Julia Fučíka v Rýmařově - Edrovicích.

Třípodlažní objekt se skládá ze zděného patra se sklady, garáží a bytem o dispozici 1+1 s vlastním vstupem. O patro výše se nachází komerční prostor pro min. 4 oddělené provozy (např. solárium, kadeřnictví, masáže, pedikúra, kosmetika) se společným zázemím (koupelna s toaletou pro personál, kuchyňka, společná hala, oddělené toalety pro zákazníky). Vše včetně vybavení, které vidíte na fotografiích. V horním patře se nachází bytová jednotka o dispozici 2+1 s balkonem.

První patro je zděné z keramických cihel 450 mm, další dvě podlaží jsou kvalitní dřevostavbou od společnosti RD Rýmařov (kolaudované v roce 2000). Do domu jsou přivedeny a využívány inženýrské sítě - obecní vodovod, obecní kanalizace, plyn, elektřina, internet. Rozvody vody a topení jsou v mědi a je možné spotřebu médií rozpočítat na jednotlivé provozy, díky podružnému měření. Ohřev teplé vody a topení probíhá v plynovém kotli, který byl pořízen před 5 lety. Před 3 lety byl objekt zateplen 10 cm fasádního polystyrenu.

Rýmařov je turisticky vyhledávaná lokalita. Je zde poptávka po ubytování i službách pro ubytované. Zároveň se nabízí i zbylé prostory přestavět na byty a provozovat tak apartmánový dům o celkem 4 jednotkách (návrh rozdělení na byty najdete ve fotogalerii na webu).

Objekt je na své stáří v naprosto perfektním stavu. Jeho zařízení, sanita či estetické prvky již možná zastaraly, stavba, její rozvody, okna, střecha či fasáda jsou v bezvadném stavu.

Na všech oknech jsou umístěny venkovní rolety. Na některých oknech pak i vnitřní žaluzie. Na přívodu obecní vody je umístěn vodní filtr. Založení stavby včetně radonové izolace je provedeno dle dnešních standardů - odvětráním základové spáry. I skladové prostory a garáž je možné vytápět. Před domem je dostatek místa pro parkování několika aut na vlastním vydlážděném parkovišti.

Pokud Vás nemovitost zaujala, stáhněte si 3D sken celého objektu. Uděláte si tak nejlepší představu o rozložení dispozice domu. Pro dohodnutí termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat telefonicky.

Reálná 3D prohlídka

Pokud vlastníte 3D brýle, po spuštění prohlídky si je nasaďte a vychutnejte si nerušený zážitek 3D prohlídky – budoucnost je tady!

  • Je video moc rychlé a vy si chcete vše pořádně prohlédnout?
  • Chybí vám na fotkách určitý úhel, na který se chcete podívat?
  • Jste technicky založení a chcete vidět 3D model nemovitosti?

Jedná se o opravdu detailní materiál a proto se prohlídka neobejde bez kontaktu na vás. Stačí však zadat jméno, příjmení, telefon a e-mail, na který Vám prohlídka dotazí.

Prodávající je vždy oprávněn si vybrat kujícího na základě jím zvolených kritérií.