ONDŘEJ JÍLEK

certifikovaný realitní makléř

V realitním oboru se pohybuji od roku 2014, kdy jsem začal pracovat na pozici asistenta v brněnské realitní společnosti, kterou zaštiťuje jeden z největších bankovních domů v České republice. Měl jsem na starost každodenní podporu makléřů, interní statistiky a zadávání zakázek, zpracovávání reportů klientům, také komunikaci se zájemci o nemovitosti a v neposlední řadě přípravu pro smluvní dokumentaci. Později bylo mým hlavním posláním budování vztahů s bankéři, manažery a hypotečními poradci v bankovních pobočkách na jižní Moravě. Měl jsem skvělou práci, která mě bavila, skvělé kolegy i šéfa. Cítil jsem však, že se chci profesně posunout, zvýšit svou kvalifikaci a především dělat věci po svém a lépe. Rozhodl jsem se, že moje setrvávání pod touto věhlasnou značkou nebude ta pravá cesta, kterou bych se dále chtěl ubírat, a tak jsem společnost opustil v její nejlepší kondici, kdy rozšiřovala své pole působnosti, počty spolupracovníků, získala do svého portfolia developerské projekty a stěhovala se do krásných obrovských kanceláří s výhledem na celé Brno.

Protože jsou právě mezilidské vztahy pro mě osobně  i v podnikání velmi důležité, spojil jsem se po půlroční pauze s mým nynějším kolegou Josefem Gulliverem Novotným a postupně jsem rozvíjel své dovednosti v nově vznikající společnosti ERA Point Brno. V polovině roku 2017 u mě nastal ten pravý okamžik, kdy jsem si byl jistý, že jsem ve správnou dobu na správném místě. Vzdělání, služby a prodejní marketing na vysoké úrovni a klient na prvním místě. Přesně to se stalo mými hlavními motty.

Jsem nadšený pro práci s lidmi, baví mě obchodovat a tvořit propagační materiály k prodeji nemovitostí. Práci kombinuji také se studiem na Stavební fakultě VUT v Brně, což mě na začátku k realitám přitáhlo a považuji své stavební vzdělání za velkou výhodu i v oboru realitním. Základní znalostí každého makléře je nutné minimum z několika oborů. Ať už se jedná o právo, psychologii, strategie prodeje, daně či marketing. Od každého alespoň nutné minimum.

Věřím, že já vám díky svému vzdělání, mohu nabídnout své stavební maximum.

I v mém oboru je nutné se neustále vzdělávat. Proto jsem absolvoval certifikaci společnosti ERA.

Za měsíc červen 2018 jsem se umístil na 10. místě v celorepublikovém žebříčků nejlepších makléřů ERA Reality.

Osvědčení o absolvování čtvrtého stupně vzdělávacího kurzu společnosti Gaudens, která se na vzdělávání makléřů zaměřuje.

Jste zvědaví, co pro Vás dokáži udělat a hlavně jak přesně?

Zajímá Vás jak budu propagovat Vaši nemovitosti, jak dokáži zvýšit hodnotu Vaší nemovitosti, co je důležité při prodeji, jak se stanovuje kupní cena a jak bude celkově probíhat spolupráce s profesionálním realitním makléřem? Rád Vám vše představím osobně na krátké schůzce.
Kontaktujte mě.

+420 777 201 661

Výstavní 30, Brno