Mám poptávající na Vaši nemovitost

Uvažujete o prodeji nemovitosti? Dříve než začnete svou nemovitost nabízet, podívejte se do mého seznamu poptávek od prověřených klientů, kteří možná právě hledají to, co chcete prodat. Budete mít prodáno raz, dva!

Pokud realitní makléř dělá svou práci dobře, stává se velmi často, že na prohlídku jedné nemovitosti přivede několik zájemců. Když jednomu z nich nemovitost prodá, ostatní, kteří o nemovitost měli zájem, mají jak se říká smůlu.

Přitom jsou to prověření zájemci, kteří jsou připraveni koupit právě takovou nemovitost a ve stejné lokalitě. Realitnímu makléři tak při jeho práci zbývá vždy několik neuspokojených klientů. Díky tomu mám v zásobě mnoho zájemců, kterým by se mohla líbit právě Vaše nemovitost!

Uvažujete o prodeji podobného bytu? Zavolejte mi a nabídněte ho mým prostřednictvím našim klientům.

Prodáte tak velmi rychle, bonitním klientům a bez komplikací.

Zájemci o koupi aktuálně poptávají:

RD nebo BYT v Břeclavi, 3+1

ke koupi #17
Rodinný dům s menším dvorkem či zahrádkou, nebo byt s balkonem či terasou, dispozice 3+1, v lokalitě Břeclav nebo i začátek Poštorné.
Cena okolo 2,5 mil. Kč

RD v Břeclavi min. 3+1

ke koupi #16
Rodinný dům k rekonstrukci nebo i po rekonstrukci, minimální dispozice 3+1, v Břeclavi, Staré Břeclavi, Charvátské nebo Poštorné.

BYT od garsonky po 2+1, Brno

ke koupi #15
Menší byt v Brně, lokalita nerozhoduje, podmínkou je cihlový bytový dům.
Cena nerozhoduje

RD nebo BYT v Brně - městě

ke koupi #14
Prostorný byt od 130 m2 do 170 m2, Brno-město, pokud by byl od 2. NP výše, tak výtah, pěkná lokalita.
Cena nerozhoduje.

RD nebo BYT v Břeclavi, po rekonstrukci nebo nový

ke koupi #13
Dispozice minimálně 3+1, ihned k nastěhování bez nutnosti rekonstrukci či větších oprav, lokalita Břeclav či její městské části.
Do 5 mil. Kč

RD k rekonstrukci - Břeclav, Kostice, Tvrdonice, Lanžhot, Hrušky, Mor. Žižkov

ke koupi #12
Dispozice minimálně 3+1, pozemek okolo 250 m2, přítomnost všech inženýrských sítí výhodou.

Stavební pozemek, 200-300 m2, Brno

ke koupi #11
Stavební pozemek od 200 do 300 m2 v Brně (co nejblíže centra, ale lze individuálně posoudit lokalitu) pro stavbu rodinného domu.
Platba hotově.

Byt 3+kk (3+1) v Brně a okolí (do 20 km)

ke koupi #10
Prostornější byt o dispozici 3+kk s terasou nebo pěkným větším balkonem, bezproblémové parkování, lokalita Brno či cca 20 km od Brna s dobrou dostupností autem i MHD (ne sídliště).
Cena do 5 mil. Kč

RD 3+1, Břeclav, Poštorná

ke koupi #9
Přízemní RD 3+1 menší pozemek pro zahradničení. Lokalita Břeclav, Poštorná, Charvátská.

Dvougenerační RD, jižní Morava (mimo okr. Znojmo)

ke koupi #8
Dvougenerační dům s pozemkem nad 1000 m2 a vjezdem na pozemek pro nákladní automobil. Lokalita jižní Morava (spíše k Brnu, ale není podmínkou), kromě okresu Znojmo.

Větší rodinný dům - Dědice, Vyškov (a nejbližší okolí)

ke koupi #7
Dispozice min. 4+1, se dvorem a zahradou.
Cena kolem 2,5 mil.

Rodinný dům - Vyškovsko, Bučovicko, Slavkov u Brna

ke koupi #6
Dvougenerační rodinný dům - k rekonstrukci nebo po ní (nemusí být samost. byty, vhodné k žití dvou rodin)

BYT - min. 3+kk - Brno - Husovice, Lesná (terasa výhodou)

ke koupi #5
Byt či menší rodinný domek - podmínkou - lokalita Husovice či nejbližší okolí (Lesná)

Rodinný dům - Břeclav, Poštorná, Charvátská Nová Ves

ke koupi #2
přízemní domek 4+1 (4+kk) kolem 100m2 užitné plochy, k okamžitému bydlení (po rekonstrukci, nebo s menší rekonstrukcí, či novostavba), pozemek 500 m2 a větší, blízko MHD, Břeclav.

Co o mně říkají klienti?

"Mohu Vás bez jakýchkoliv pochybností označit za skutečného profesionála na svém místě. K prodeji mé nemovitosti jste přistoupil s vysokou mírou profesionality, kterou jste doplnil korektním a vstřícným jednáním. Komunikace probíhala vždy velmi rychle, o všech krocích jsem byla dopředu informována. Kdyby byli všichni realitní makléři z poloviny tak precizní a zároveň lidští jako vy, nikdy by nebyla činnost realitních makléřů nikým odsuzována a zpochybňována. Mohu Vás s čistým svědomím všem jenom doporučit."

Lea Kapinusovázaměstnanec

Pan Jílek je zářný příklad toho, jak to vypadá,když někoho jeho práce opravdu baví. Vše velmi pěkně připravené a vždy ochotný vám vyjít vstříc. Mé OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ mu však patří za jeho charakter. Po velmi nepříjemné zkušenosti s jinou realitní kanceláří, nám se vším pomohl a na všechny mé telefonáty (a že jich nebylo málo) s ochotou odpovídal: "Nebojte, to vyřešíme." Bez jeho lidského přístupu jsme dnes mohli být úplně někde jinde. Tohle je člověk na svém místě. DĚKUJEME

Hana Placheckápodnikatelka

Pan Jílek nás přesvědčil o tom, že jsou mezi realitními makléři i profesionálové. Je jedním z mála, který se na prohlídku nemovitosti opravdu připravuje, zjistí si veškeré informace a nemovitostí Vás provede důkladně a seznámí Vás se všemi skutečnostmi. Komunikace je rychlá a veškeré jednání s ním na úrovni. Doporučuji!

Zita Dirbákováprojektová manažerka

Dobrý den, tak jsem se přihlásila k odběru newsletteru, ráda bych s Vámi zůstala v kontaktu, kdyby se situace změnila, případně Vás doporučit známým. Pro mne byla naše schůzka neméně inspirativní, jen škoda, že jsem se s Vámi nepotkala dřív. 🙂 Vaše sebeprezentace mne zaujala a působila velmi příjemně, zároveň však profesionálně. Ať se Vám daří dobře, věřím, že s Vaším milým a profesionálním přístupem to půjde snadno.

Mgr. Kateřina Lipkováprojektová manažerka

Dobrý den, pane Jílku, chtěla jsem Vám poděkovat za nynější spolupráci a Váš ojedinělý a skvělý přístup ke klientům. Přeji Vám hezký den.

Irina Špundováprojektová manažerka

Přístup realitního makléře Ondřeje Jílka při prodeji rod. domu byl velice profesionální, přijel, nafotil, zpracoval skvělou prezentaci, zajišťoval prohlídky domu, můžu jen doporučit tuto realitní společnost. Ještě jednou velké poděkovaní.

Jiří Trňákzaměstnanec ostrahy

Děkuji Vám za vaši ochotu a vstřícnost. Prohlídka domečku byla velice příjemná. Po dlouhé době jsem cítila teplo domova. Škoda, že to nevyšlo. Přeji Vám spoustu prodaných domečků.

Blanka Čepkovázaměstnanec

S Ondřejem jsem byla se službami týkající se pronájmu bytu maximálně spokojena. Vstřícný, ochotný se zájmem o věc. Mohu jen doporučit 🙂 Dávám 5 *.

Lenka Dvořáčkovápodnikatelka

Přístup realitního makléře Ondřeje Jílka byl při koupi bytu v Třebíči naprosto profesionální a můžu říct, že komunikace s realitní kanceláří ERA je taktéž bezproblémová a včasná. Můžu tyto služby jen doporučit budoucím kupcům a prodávajícím nemovitostí!

Michal Černýpodnikatel, restauratér

Vstřícný a ochotný člověk, vynikající, rychlá domluva.

Martin Juchelkapodnikatel

Bezproblémová, rychlá a odborná domluva a spolupráce. Byt byl prodán velmi rychle za velmi pěknou cenu. Přijeli, nafotili, zpracovali skvělou prezentaci a zajistili prohlídky.

Ing. Justin Čermákvývojový technik

Prodáváte nemovitost a rádi byste, abych oslovil zájemce ze svého seznamu poptávajících?

Rád Vám svůj způsob práce představím osobně na krátké schůzce.
Kontaktujte mě.

Hledáte nemovitost a nenacházíte?

Napište mi popis Vašeho vysněného bydlení do formuláře níže a já se Vám ozvu zpět.

Po vyplnění tohoto formuláře budu uchovávat Vaše osobní údaje pouze za účelem evidence poptávek. Na tomto základě Vás mohu přímo kontaktovat s konkrétní vhodnou nabídkou z oblasti realit.

+420 777 201 661

Výstavní 30, Brno