PRODÁNO

Přístup realitního makléře Ondřeje Jílka při prodeji rod. domu byl velice profesionální, přijel, nafotil, zpracoval skvělou prezentaci, zajišťoval prohlídky domu, můžu jen doporučit tuto realitní společnost. Ještě jednou velké poděkovaní.

Jiří Trňákzaměstnanec ostrahy

Dvougenerační dům,

 s garáží, zahradou a ovocnými

stromy v malebné obci Letonice

Prodej dvougeneračního rodinného domu s garáží v samém středu malebné obce Letonice.

Realitní společnost ERA Point Brno ve výhradním zastoupení majitele nabízí řadový dvougenerační rodinný dům v samém středu obce Letonice s garáží a velkou zahradou.

Dům má užitnou plochu celkem 264 m² a skládá se z přízemí o dispozici 4+kk a druhého patra od dispozici 6+kk, které je částečně půdní vestavba a částečně plné podlaží, nachází se zde také lodžie a balkon. Po vstupu do domu před sebou vidíme chodbu, která spojuje obytnou část spodního podlaží s technickým a sociálním zázemím domu. Je zde také schodiště do vyššího patra. Po levé straně se nachází jedna místnost oddělená od zbytku obytných místností, tedy ideálně využitelná například jako pracovna, dále je toaleta a vstup do technické místnosti. Napravo ze vstupní chodby je pak kuchyně s jídelnou, velká koupelna a dvě obytné místnosti. Druhé podlaží je nezařízené. V jedné z místností je zaslepeno připojení pro vodu a nachystány odpady pro zapojení kuchyňské linky. Je zde také příprava pro koupelnovou sanitu. Toaleta v druhém podlaží je funkční. Rodinný dům je suchý, postavený v roce 1995. Celková úprava bude spočívat spíše v modernizaci zařízení dle standardů dnešní doby. V podkrovní části domu je k rekonstrukci určeno podbití krovu, případně tepelná izolace mezi krokvemi a parozábrana. V celém domě je vhodné vyměnit výplně okenních otvorů.

Na dvoře domu se nachází objekt s chlévy, nad kterým lze po zvednutí střechy zřídit další bytovou jednotku, či rekreační ubytování pro turisty s využitím spodních místností pro menší společenské akce. Tento objekt má samostatný vchod ze dvora, pevný betonový strop, nadezdívka v druhém podlaží je z keramických bloků. Pod tímto objektem se nachází krásný suchý sklep s cihlovou klenbou, ve kterém budou Vaše láhve s vínem v ideálním prostředí po celý rok.

Zahrada je v mírném svahu, osázená ovocnými stromy (švestky, broskvoně, jabloně, ořešák). Na jejím konci stojí stará stodola bez inženýrských sítí. Tato část pozemku je však přístupna z obecní asfaltové komunikace, vede v ní obecní kanalizace a vodovodní řád je od hranice pozemku vzdálený přibližně 50 m. Je zde tedy potenciál stavebního místa.

Koupě je vhodná také jako investice s následným výnosem z prodeje dvougeneračního domu po rekonstrukci, či úpravou a rozdělením na dvě samostatné bytové jednotky a jejich následným prodejem či pronájmem. V objektu na dvoře by se krásně vyjímalo historické ubytování s atraktivním vinným sklepem.

V Letonicích je základní občanská vybavenost, nejbližším městem jsou Bučovice vzdálené 5 km. Do Vyškova se dostanete autem za 17 minut (15 km), do Brna pak za půl hodiny (30 km). Přímo naproti domu je zastávka linkového autobusu.

Pro pomoc s finanční stránkou je Vám k dispozici náš tým skvělých hypotečních specialistů, který Vám pomůže získat nejvýhodnější podmínky na trhu a individuálně doporučí vhodný postup při financování bydlení či investice.

Nepromeškejte zajímavou nabídku v této lokalitě, která se jen tak neopakuje. Kontaktujte mě pro více informací. Prohlídka domu proběhne v den otevřených dveří, jehož datum sdělím osobně a je nutné si rezervovat konkrétní časový termín.

Užitná plocha264 m²
Dispozice1. podlaží: 4+kk, 2. podlaží: 6+kk
Orientace ke světovým stranámJZ - vchod SV - zahrada
Plocha pozemků celkem1 773 m²
ZatepleníNE
Střechasedlová, zateplená
Ohřev teplé vodyelektrický bojler
PlynANO, ale není připojen
StudnaANO
OdpadSeptik s přepadem do obecní kanalizace
Vytápěníústřední - kotel na tuhá paliva
Elektřinaměď, 2 tarifní sazba
Měsíční zálohy na energie3.500,- Kč
Podsklepení domuNE
Rok výstavby1995
Balkon2x
Řešení domuřadový
Vinný sklep ve svahuANO
Dopravní spojeníLinkový autobus - zastávka přímo naproti domu
PENBkategorie G

Půdorys obytné části domu

Lokalita

Kontakt na makléře

Ondřej Jílek

Realitní makléř

777 201 661

ERA Ondřej Jílek

Facebooková stránka

Zobrazit

ERAondrejjilek

Instagramový profil

Zobrazit

Neváhejte mě kontaktovat přes tento formulář. Brzo se ozvu zpátky.