Rodinný dům 4+1,
v klidné části Staré Břeclavi,
pár minut od centra

Prodej podsklepeného rodinného domu se dvorem a malou dílnou v klidné části Staré Břeclavi, pár minut od centra města, školy, školky a největšího nákupního střediska v Břeclavi.

Realitní společnost ERA Point Brno ve výhradním zastoupení majitele nabízí řadový rodinný dům v klidné části Staré Břeclavi, pár minut chůze od nákupního střediska Tesco.

Celý dům je rozdělen do dvou obytných částí spojovací chodbou [místnost č. 1] . Na pravé straně nalezneme předsíň [místnost č. 4] se vstupem do kuchyně a dvou místností. Z kuchyně [5] se vchází do koupelny [6] a ve vedlejších dveřích najdeme prostornou komoru [7]. Obytné místnosti jsou okny orientovány do ulice a poskytují dostatek prostoru pro obývací pokoj s ložnicí. Snadným stavebním zásahem lze například tuto část domu řešit jako kuchyni propojenou s obývacím pokojem [8] (vybourání dveřního otvoru) a naopak z doposud průchozího pokoje (zazděním jednoho dveřního otvoru) zřídit klidnou zónu ložnice [9], přístupnou pouze z malé předsíně. Tato část domu je podsklepena se vstupem ze dvora.

V levé části domu se nachází dvě obytné místnosti, jedna okny orientována do ulice [2] a jedna menší skromnější místnost [3] s okny do dvora. Tyto místnosti lze zařídit hned několika způsoby. Jednou z variant jsou obytné místnosti, ložnice, pracovna či jinak sloužící místa. Další variantou je v případě potřeby dvougeneračního bydlení druhá kuchyně, nebo třetí varianta - a tou je původní způsob využití tohoto prostoru - vybouráním otvoru v přední stěně lze zřídit garáž [v prostoru místnosti č. 2] s technickou místností či skladem [3].

Na posledních dvou fotografiích se můžete inspirovat stylem vybavení obytných místností. Do reálných fotografií bylo naaranžováno vybavení - můžete si tak lépe představit uspořádání prostoru a využití místa.

Spojovací chodbou projdeme až na dvůr, na kterém se nachází malý záhon, vstup do sklepa a malý samostatný objekt s dílnou. Dvůr poskytuje ze všech stran dokonalé soukromí, přitom není zastíněn a nabízí skvělý prostor pro umístění bazénu.

Stará Břeclav nabízí klid vesnice v kombinaci se skvělou dostupností a občanskou vybaveností města. Poblíž se nachází největší nákupní centrum v Břeclavi - Tesco, druhým směrem zase klasické smíšené zboží Coop Jednota. Téměř za rohem je dominanta Staré Břeclavi - kaplička. Dětské hřiště, kulturní dům nebo nová cyklostezka směrem do Ladné.

Pro pomoc s finanční stránkou je Vám k dispozici náš tým skvělých hypotečních specialistů, který Vám pomůže získat nejvýhodnější podmínky na trhu a individuálně doporučí vhodný postup při financování bydlení či investice. Srovnejte si zdarma stávající podmínky Vašeho budoucího úvěru s konkurenční nabídkou od našich specialistů.

Nepromeškejte zajímavou nabídku v této lokalitě, která se jen tak neopakuje. Kontaktujte mě pro více informací. Prohlídka domu bude probíhat v Den otevřených dveří, jehož datum sdělím osobně a je nutné si rezervovat konkrétní časový termín.

Užitná plocha102,5 m²
Dispozice4+1
Orientace ke světovým stranámSV - vchod JZ - dvůr
Plocha pozemku celkem262 m²
ZatepleníNE
Střechasedlová
PlynANO
StudnaNE
OdpadSeptik s přepadem do obecní kanalizace
Vytápěník modernizaci
Ohřev teplé vodyk modernizaci
Elektřinahliník
Podsklepení domuANO, částečné
Řešení domuřadový
Dopravní spojeníMHD, silnice, dálnice, vlak
PENBkategorie F

Půdorys obytné části domu

Lokalita

Kontakt na makléře

Neváhejte mě kontaktovat přes tento formulář. Brzo se ozvu zpátky.