Zvažujete koupi nemovitosti?

Při koupi nemovitosti na Vás čeká mnoho nástrah, na které je potřebné si dát pozor, abyste nenaletěli podvodníkům a koupili nemovitost za dobrou cenu.

Na co si dát pozor při koupi nemovitosti?

Mnoho lidí se před první koupí své nemovitosti domnívá, že koupit nemovitost je jednoduché a že to zvládnou sami. Nicméně každý v průběhu takové koupě zjistí, že ke koupi nemovitosti je potřeba mít mnoho zkušeností a znalostí z mnoha oborů.

Při výběru a koupi nemovitosti na Vás čeká mnoho nástrah. Je potřebné zkontrolovat právní vady, zjistit stavebně technický stav nemovitosti, zajistit si financování nákupu, připravit a zkontrolovat smluvní dokumentaci, zajistit úschovu finančních prostředků, jednat s katastrem nemovitostíbankou, prodávajícím a v neposlední řadě domluvit dobrou cenu!
Nástrah na Vás číhá více než dost.

Ano opravdu koupě nemovitosti není žádná legrace, pokud tedy nechcete naletět, koupit nemovitost za adekvátní cenu, ušetřit své peníze a nervy, obraťte se na mě a nechte se zastupovat.

Nabízím Vám službu ZASTUPOVÁNÍ 

Dovolte mi Vás zastupovat a všechny tyto záludnosti nechte na mě. Jsem odborník a každý den řeším podobné věci. Mám mnoho zkušeností a dokáži vás ochránit a ještě navíc vyjednat lepší cenu. Získejte ve mě člověka, který bude na Vaší straně, bude Vaším rádcem a "přítelem" a bude vždy hájit vaše zájmy na dravém realitní trhu!

Co získáte spoluprací se mnou?

  • Znalosti trhu a informace o jeho aktuálním stavu
  • - Prověřím pro Vás všechny právní náležitosti
  • - Zjistím skutečný technický stav nemovitosti pomocí služby Inspekce nemovitostí
  • - Pomůžu Vám při jednání o financování nákupu a komunikaci s bankou a odhadcem
  • - Budu za Vás vyjednávat s prodávajícím a jeho makléřem
  • - Zkontroluji a budu připomínkovat všechny smluvní dokumenty
  • Uschováme Vaše peníze v advokátní úschově, aby byly v bezpeční
  • - Zařídím za Vás daňové přiznání
  • - A především pro Vás vyjednám lepší cenu - slevu 

Uvědomte si, že pokud jednáte s makléřem, který vám nabízí nemovitost ke koupi, je to makléř, kterého si najal prodávající a takový makléř bude vždy hájit zájmy svého klienta a ne vaše. Navíc je to profesionál a odborník, který ví jak v tom chodit. Víte to i vy? Nejste při takovém jednání v oslabení?

Proto je vždy dobré, mít za sebou silného partnera, který bude hájit vaše zájmy a bude protiváhou druhé straně.

Zaujala Vás služba zastupování? Chcete najít nemovitost dle Vašich představ?

Kontaktujte mě a můžeme společnými silami najít přesně to, co Vám bude nejvíce vyhovovat.

Po vyplnění tohoto formuláře budu uchovávat Vaše osobní údaje pouze za účelem evidence poptávek. Na tomto základě Vás mohu přímo kontaktovat s konkrétní vhodnou nabídkou z oblasti realit.

+420 777 201 661

Výstavní 30, Brno