Co o mně říkají klienti?

Chcete si reference ověřit? Napište mi a já vás spojím s mými klienty.

Při koupi nemovitosti jsem vybíral z aktuální nabídky různých realitních kanceláří, ale výběr byl omezen mými finančními možnostmi. V nabídce IP Solution Real s.r.o. mě zaujala nejprve přehlednost webových stránek a následně také jedna z nabídek, a to konkrétně prodej domku se zahradou v obci Kobeřice u Brna. Následně jsem oslovil realitního makléře pana Ondřeje Jílka a zahájili jsme realizaci koupě vybrané nemovitosti. Na začátku jsem nebyl jednoznačně rozhodnutý koupit tento dům, který není v úplně ideálním stavu a bude nutné na něm provést mnoho prací. Nicméně díky komunikativnosti, ochotě a operativnímu přístupu pana Jílka jsme se na koupi nakonec dohodli a já jsem šťastným majitelem nemovitosti. Za to děkuji IP Solution Real s.r.o. a zejména panu Ondřeji Jílkovi.
Rudolf D.dramaturg
Ondra nám nabídl pomoc při hledání bytu pro koupi za kterou jsme moc rádi, každou chvíli posílal nové nabídky a i přes to, že jsme nakonec našli byt v soukromé inzerci, tak zařídil vše potřebné. Z části nahradil i našeho finančního poradce a vyřizoval věci i za něj-za to mu patří velké DÍKY, protože jinak by se to asi protáhlo na delší dobu. Komunikoval jak s náma, tak s prodávajícím a o všem nás náležitě informoval. Je velmi ochotný a jeho práce ho zdá se baví a to je důležité. Určitě ho doporučíme ostatním, a kdyby jsme někdy v budoucnu potřebovali, tak se obrátíme právě na něj. Doporučujeme!
Tereza P.zdravotní sestra
Hledání nájemníků do našeho bytu proběhlo díky panu Jílkovi velmi rychle a bezproblémově. Vytvořil krásnou prezentaci bytu, zajistil prohlídky se zájemci, byl perfektně připraven na všechny schůzky při podpisu smlouvy i předání bytu. Veškeré kroky s námi průběžně konzultoval. Oceňuji vstřícný, přátelský a především profesionální přístup. Ještě jednou děkujeme!
Barbora Š.zaměstnanec
Na pana Jílka jsem se obrátila ve chvíli, kdy jsem se rozhodla koupit nemovitost a zjistila jsem, že jednání s prodávající stranou neprobíhá docela jednoduše a že to pravděpodobně sama nezvládnu. Na internetu jsem vlastně náhodou narazila na jejich stránky. Po telefonickém rozhovoru jsme se domluvili, že mi s koupí pomůže. Díky spolupráci s panem Jílkem a jeho kolegy se podařilo vše nakonec dovést do zdárného konce a jsem velmi ráda, že takoví lidé v realitním trhu existují. Dokázal mi poradit s legislativní, právní i finanční stránkou, byl osobně přítomen všech důležitých jednání se stranou prodávající. Dopředu mi vysvětlil, jak bude vše probíhat, prostě jsem měla všechny potřebné informace. Řekla jsem mu to už několikrát a znovu to zopakuji. Myslím si, že nebýt jeho, sama bych koupi nezvládla. Chci mu tímto moc poděkovat a popřát mnoho úspěchů v další činnosti.🍀
Ivana H.účetní
Ohromný člověk, který své práci rozumí, myslím, že je mu zároveň i koníčkem. Velmi dobrá spolupráce, lepšího by jste asi nenašli. Ač mladý velmi šikovný, snaživý a velmi komunikativní. Kdybych jej měla hodnotit dala bych mu milion bodů z možného milionu. Všem vřele doporučuji.
Eva M.důchodkyně
Ondra, to je profík. Má znalosti a velký přehled na realitním trhu. Poradí jak po stránce stavební, tak i právní. Vyzná se ve smluvní dokumentaci a doporučí korekci smluv, která vám pomůže pro hladší proces ať při nákupu, tak při prodeji nemovitosti. Než jsme narazili na Ondřeje, tak jsme kupovali družstevní byt, u kterého se vyskytly nemalé problémy. Předchozí jednání realitního makléře bylo nekorektní a právně nepříliš v pořádku. Ondra nám ušetřil jak nervy, tak peníze v řádu statisíců. Vzhledem k vyřešení těchto veškerých problémů, které trvaly asi 3 měsíce a Ondra byl celou dobu nápomocen jsme se rozhodli řešit naše první bydlení pomocí jeho služeb. Jeho profesionální přístup a znalosti, kterýma Ondra disponuje, patří mezi jedničky v oboru. Kdokoli, kdykoliv bude řešit nemovitosti, ať se obrátí na něho. S čistým svědomím ho budeme doporučovat!!
Michal P.zaměstnanec banky
Moc děkuji Ondrovi za profesionální přístup. Při koupi nemovitosti mi byl nápomocen ve všech směrech. Už při prohlídce bytu po stavební stránce, až po veškeré vyřízení s bankou a paní realitní makléřkou ze strany prodávajícího. Přes mou 3 týdenní dovolenou vyřídil vše potřebné bez jakékoliv mé iniciativy. Po 2 měsících předány klíče od bytu, aniž bych já osobně něco zařídila. Patří mu veliké DĚKUJI a snad jen říci: "Není realitní makléř, jako makléř " Spolupráce si velice vážím a pokud budu v budoucnu řešit nemovitost, s klidným srdcem můžu říct, že bych si nevybrala nikoho jiného :)
Tereza B.průvodčí
"Mohu Vás bez jakýchkoliv pochybností označit za skutečného profesionála na svém místě. K prodeji mé nemovitosti jste přistoupil s vysokou mírou profesionality, kterou jste doplnil korektním a vstřícným jednáním. Komunikace probíhala vždy velmi rychle, o všech krocích jsem byla dopředu informována. Kdyby byli všichni realitní makléři z poloviny tak precizní a zároveň lidští jako vy, nikdy by nebyla činnost realitních makléřů nikým odsuzována a zpochybňována. Mohu Vás s čistým svědomím všem jenom doporučit."
Lea K.zaměstnanec
Pan Jílek je zářný příklad toho, jak to vypadá,když někoho jeho práce opravdu baví. Vše velmi pěkně připravené a vždy ochotný vám vyjít vstříc. Mé OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ mu však patří za jeho charakter. Po velmi nepříjemné zkušenosti s jinou realitní kanceláří, nám se vším pomohl a na všechny mé telefonáty (a že jich nebylo málo) s ochotou odpovídal: "Nebojte, to vyřešíme." Bez jeho lidského přístupu jsme dnes mohli být úplně někde jinde. Tohle je člověk na svém místě. DĚKUJEME
Hana P.podnikatelka
Pan Jílek nás přesvědčil o tom, že jsou mezi realitními makléři i profesionálové. Je jedním z mála, který se na prohlídku nemovitosti opravdu připravuje, zjistí si veškeré informace a nemovitostí Vás provede důkladně a seznámí Vás se všemi skutečnostmi. Komunikace je rychlá a veškeré jednání s ním na úrovni. Doporučuji!
Zita D.projektová manažerka
Dobrý den, tak jsem se přihlásila k odběru newsletteru, ráda bych s Vámi zůstala v kontaktu, kdyby se situace změnila, případně Vás doporučit známým. Pro mne byla naše schůzka neméně inspirativní, jen škoda, že jsem se s Vámi nepotkala dřív. :) Vaše sebeprezentace mne zaujala a působila velmi příjemně, zároveň však profesionálně. Ať se Vám daří dobře, věřím, že s Vaším milým a profesionálním přístupem to půjde snadno.
Kateřina L.projektová manažerka
Dobrý den, pane Jílku, chtěla jsem Vám poděkovat za nynější spolupráci a Váš ojedinělý a skvělý přístup ke klientům. Přeji Vám hezký den.
Irina Š.projektová manažerka
Přístup realitního makléře Ondřeje Jílka při prodeji rod. domu byl velice profesionální, přijel, nafotil, zpracoval skvělou prezentaci, zajišťoval prohlídky domu, můžu jen doporučit tuto realitní společnost. Ještě jednou velké poděkovaní.
Jiří T.zaměstnanec ostrahy
Děkuji Vám za vaši ochotu a vstřícnost. Prohlídka domečku byla velice příjemná. Po dlouhé době jsem cítila teplo domova. Škoda, že to nevyšlo. Přeji Vám spoustu prodaných domečků.
Blanka Č.zaměstnanec
S Ondřejem jsem byla se službami týkající se pronájmu bytu maximálně spokojena. Vstřícný, ochotný se zájmem o věc. Mohu jen doporučit :) Dávám 5 *.
Lenka D.podnikatelka
Přístup realitního makléře Ondřeje Jílka byl při koupi bytu v Třebíči naprosto profesionální a můžu říct, že komunikace s realitní kanceláří je taktéž bezproblémová a včasná. Můžu tyto služby jen doporučit budoucím kupcům a prodávajícím nemovitostí!
Michal Č.podnikatel, restauratér
Vstřícný a ochotný člověk, vynikající, rychlá domluva.
Martin J.podnikatel
Bezproblémová, rychlá a odborná domluva a spolupráce. Byt byl prodán velmi rychle za velmi pěknou cenu. Přijeli, nafotili, zpracovali skvělou prezentaci a zajistili prohlídky.
Justin Č.vývojový technik

O mně

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2014, kdy jsem začal pracovat na pozici asistenta v brněnské realitní společnosti, kterou zaštiťuje jeden z největších bankovních domů v České republice. Měl jsem na starost každodenní podporu makléřů, interní statistiky a zadávání zakázek, zpracovávání reportů klientům, také komunikaci se zájemci o nemovitosti a v neposlední řadě přípravu pro smluvní dokumentaci. Později bylo mým hlavním posláním budování vztahů s bankéři, manažery a hypotečními poradci v bankovních pobočkách na jižní Moravě.

Protože jsou právě mezilidské vztahy pro mě osobně i v podnikání velmi důležité, spojil jsem se po půlroční pauze v realitách s kolegou Josefem Gulliverem Novotným a postupně jsem rozvíjel své dovednosti v nově vznikající realitní společnosti. Zde jsme společně vybudovali tým skvělých lidí a profesionálních makléřů, kteří s úspěchem reprezentují značku ERA Reality. Mnohé jsem se naučil a mnohé zkušenosti a rady jsem zde také předal.

Začátkem roku 2019 u mě nastal další důležitý posun dál v mé kariéře. Navázal jsem spolupráci se společností IP Solution Real, která je jednou ze tří divizí finančního a stavebního uskupení firem Ivo Petláka. Kromě finančních a realitních profesionálů je součástí IP také developerská a stavební společnost. V mé práci realitního makléře je tak další služba navíc, kterou svým klientům mohu nabídnout. Vzdělání, služby a prodejní marketing na vysoké úrovni a klient na prvním místě. Přesně to je moje hlavní motto.

Jsem nadšený pro práci s lidmi, baví mě obchodovat a tvořit marketing. Práci kombinuji také se studiem na Stavební fakultě VUT v Brně, což mě na začátku k realitám přitáhlo a považuji své stavební vzdělání za velkou výhodu i v oboru realitním.

Referenci mi můžete zanechat na Facebooku přes tlačítko níže.
Pokud Facebook nepoužíváte, budu rád za Vaši referenci napsanou e-mailem.

Děkuji Vám.

Jste zvědaví, co pro Vás dokáži udělat a hlavně jak přesně? Ať už při koupi nebo prodeji nemovitosti?

Zajímá Vás, jak budu propagovat Vaši nemovitosti, jak dokáži zvýšit hodnotu Vaší nemovitosti, co je důležité při prodeji, jak se stanovuje kupní cena a jak bude celkově probíhat spolupráce s profesionálním realitním makléřem při prodeji?

Zajímá Vás, jakým způsobem Vám mohu pomoci k bezproblémové a hladké koupi? A ještě s úsporou peněz?

Rád Vám vše představím osobně na krátké schůzce.
Kontaktujte mě.

Maximálně 2x do měsíce Vám zašlu novinky ze světa realit. Více se dozvíte v Zásadách ochrany osobních údajů.